ZAREMBA MTM TO HARMONIA JAKOŚCI, STYLU, NOWOCZESNOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI.

Witamy w Świecie
Szycia na miarę

Ubrania szyte po części maszynowo, z dużą ilością ręcznych wykończeń wedle wymiarów klienta. Propozycja dla klientów, którym zależy na czasie oraz lubiących zmieniać garderobę tak często, jak zmieniają się trendy w modzie. Łączy w sobie styl i solidne wykonanie.

Zaremba MTM to harmonia elegancji, nowoczesności i funkcjonalności.

Linia ta skierowana jest do mężczyzn, którym zależy na możliwie najszybszej i najbardziej ekonomicznej realizacji zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego stylu i modnego wyglądu. Skrócenie czasu oczekiwania oraz niższa cena pozwala na częste zmiany i uzupełnianie garderoby wraz ze zmianą aktualnych trendów. Ofertę kierujemy też do klientów indywidualnych i korporacyjnych potrzebujących jednorazowo większej liczby marynarek, czy garniturów w związku z wykonywaną pracą a także do mężczyzn dopiero rozpoczynających swoją przygodę z szyciem na miarę.

Zaremba MTM, jak każda marka w portfelu „Zaremba” gwarantuje wysoką jakość tkanin, ręczne wykończenia a przede wszystkim ubiór dopasowany do sylwetki klienta oraz modny i światowy wygląd.

“Nasze ubrania są dopasowane nie tylko do sylwetki Klienta, ale również do celów, które Klient chce osiągnąć.”

Tadeusz Zaremba (1911–1998)
Zaremba Bespoke to najdroższa i najwyższej jakości linia niepowtarzalnych ubrań, wykonywanych bez użycia gotowych szablonów, praktycznie w całości ręcznie. Jedynym ograniczeniem podczas projektowania są ograniczenia wyobraźni.

Po około pięciu tygodniach od zamówienia twoje ubranie zostanie przesłane z naszej włoskiej pracowni i zaprosimy Cię do przymiarki

NASZE UBRANIA POWSTAJĄ TRADYCYJNĄ KRAWIECKĄ METODĄ, SZYTE I KROJONE RĘCZNIE.
DZIURKI ORAZ OZDOBNE WYKOŃCZENIA OBSZYWAMY RĘCZNIE JEDWABNĄ NICIĄ.
Wszystkie materiały używane do produkcji naszych ubrań począwszy od tkanin, poprzez podszewki i kończąc na guzikach, są naturalne i w najlepszym gatunku, jaki można znaleźć na rynku światowym.
Ściegi maszynowe w linii ZAREMBA BESPOKE stanowią jedynie 20 procent wszystkich szwów w marynarce. Do konstrukcji naszych ubań używamy naturalnych płócien o miękkiej strukturze.

Proces szycia wymagający od Klienta czterech wizyt w Pracowni, poświęcenia czasu i energii jest charakterystyczną cechą szycia Bespoke. Aby uczynić go przyjemniejszym, wchodząc do pracowni krawieckiej z jednej strony warto mieć w głowie wizję końcowego efektu i starać się ją jak najdokładniej opisać, z drugiej strony jednak warto zaufać fachowcom i wsłuchać się w ich wskazówki.

Pierwsze Spotkanie

TRWA OKOŁO 45-60 MINUT, WIĘKSZOŚĆ TEGO CZASU, TO CZAS NA WYBÓR TKANINY I FASONU PRZEZ KLIENTA. PODCZAS SPOTKANIA KRAWIEC ROBI NOTATKI DOTYCZĄCE NIUANSÓW SYLWETKI KLIENTA, NOTUJE NIE TYLKO POSZCZEGÓLNE WYMIARY, ALE TAKŻE INFORMACJE DOTYCZĄCE SAMEJ SYLWETKI, NP. CZY KLIENT STOI ZAZWYCZAJ PROSTO, CZY RACZEJ LEKKO POCHYLONY. MOŻLIWOŚĆ UWZGLĘDNIENIA TAKICH WŁAŚNIE SZCZEGÓŁÓW STANOWI WIELKĄ PRZEWAGĘ BESPOKE.
ZDJĘCIE MIARY JEST ISTOTNE DLA KOŃCOWEGO EFEKTU, NAWET JEŚLI JEST TO EFEKT ODCIĄGNIĘTY W CZASIE, DLATEGO TAK WAŻNE JEST PRZYJĘCIE JAK NAJBARDZIEJ NATURALNEJ, ROZLUŹNIONEJ POSTAWY CIAŁA.
NA PIERWSZYM SPOTKANIU KLUCZOWE JEST TAKŻE POROZUMIENIE Z OSOBĄ PRZYJMUJĄCĄ ZAMÓWIENIE I JASNE PRZEDSTAWIENIE SWOICH OCZEKIWAŃ. PADA NA NIM WIELE PYTAŃ O PRZEZNACZENIE STROJU ORAZ O SZCZEGÓŁY GARNITURU, MARYNARKI, SPODNI, PŁASZCZA (NP. SZLICE, KIESZENIE, SZEROKOŚĆ KLAP, GUZIKI). SPOŚRÓD TYSIĘCY PRÓBEK TKANIN WYBIERANA JEST TA JEDNA JEDYNA.
JEŚLI NIE CZUJESZ SIĘ WYSTARCZAJĄCO PEWIEN SWOJEGO WYBORU ZADAWAJ PYTANIA I ZDAJ SIĘ NA NASZĄ PORADĘ. NAPRAWDĘ, MAMY DOŚWIADCZENIE W TYM, CO ROBIMY!

Niektóre (choć nie wszystkie) decyzje będzie można także jeszcze potem zmienić.

Drugie Spotkanie

UBRANIA USZYTE NAWET WEDLE IDENTYCZNYCH WYMIARÓW A Z DWÓCH RÓŻNYCH TKANIN UKŁADAJĄ SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ. JEST TO JEDEN Z POWODÓW, DLA KTÓRYCH KONIECZNE SĄ PRZYMIARKI. NA DRUGIM SPOTKANIU KLIENT PRZYMIERZA TZW. „PIERWSZĄ MIARĘ” MARYNARKI. CZĘSTO MÓWI SIĘ, IŻ „JEST TO SPOTKANIE DLA KRAWCA, NIE DLA KLIENTA” GDYŻ NIE ODZWIERCIEDLA ONO JESZCZE OSTATECZNEGO KSZTAŁTU MARYNARKI CZY PŁASZCZA. NA MARYNARCE WIDAĆ CHARAKTERYSTYCZNE NITKI, KTÓRYMI JEST ONA PROWIZORYCZNIE POZSZYWANA TZW. FASTRYGI. KRAWIEC USTALA Z KLIENTEM DŁUGOŚĆ I SZEROKOŚĆ MARYNARKI ORAZ SZEROKOŚĆ KLAP, UMIEJSCOWIENIE KIESZONKI, JAK RÓWNIEŻ WYSOKOŚĆ GUZIKA, KTÓRY MA OGROMNY WPŁYW NA PROPORCJE SYLWETKI. PODCZAS SPOTKANIA KRAWIEC SPORZĄDZA NOTATKI.

PROCES SZYCIA W SYSTEMIE BESPOKE WYMAGA MINIMUM TRZECH PRZYMIAREK. KOLEJNE PRZYMIARKI NIE ŚWIADCZĄ O BŁĘDZIE, SĄ JEDYNIE KOLEJNYM STADIUM PROCESU

Trzecie Spotkanie

MARYNARKA NABIERA KSZTAŁTÓW, PRZYMIERZANE SĄ SPODNIE. NIEKTÓRE ELEMENTY NADAL MOGĄ WYDAWAĆ SIĘ ZA DUŻE I ZA DŁUGIE, A KLAPY ZA SZEROKIE, ALE JEST TO CAŁKOWICIE NORMALNE- SĄ TO NADWYŻKI TKANINY, KTÓRE ZOSTANĄ PRZYCIĘTE. ELEMENTY TAKIE JAK DZIURKI CZY DOŁY SPODNI MOGĄ W OGÓLE JESZCZE NIE BYĆ WYKOŃCZONE – POZWALA TO NA NANOSZENIE POPRAWEK. JEST TO OSTATNI MOMENT NA PRZYJĘCIE EWENTUALNYCH UWAG KLIENTA I JEGO WRAŻENIE NA TYM ETAPIE JEST NIEZWYKLE ISTOTNE.

NIEKTÓRYM MOŻE WYDAWAĆ SIĘ, ŻE W DZISIEJSZYM ZABIEGANYM ŚWIECIE NIE MA MIEJSCA NA ZABAWĘ W BESPOKE, JEDNAK TO WŁAŚCIWIE JEDYNA DROGA, ABY POPRZEZ UBRANIE ZAZNACZYĆ SWOJĄ INDYWIDUALNOŚĆ I OTRZYMAĆ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY PRODUKT. W CZASACH MASOWEJ PRODUKCJI I TOWARÓW „INSTANT” KRAWIECTWO BESPOKE JEST OSTOJĄ PRAWDZIWEJ JAKOŚCI, RZEMIOSŁA I TRADYCJI. NA TYM WŁAŚNIE POLEGA PRAWDZIWE SZYCIE NA MIARĘ.

Czwarte Spotkanie

DLA STAŁYCH KLIENTÓW OZNACZA ZAZWYCZAJ ODBIÓR GOTOWEGO UBRANIA, DLA NOWYCH KLIENTÓW- TRZECIĄ PRZYMIARKĘ, I CZAS NA DOPRACOWANIE SZCZEGÓŁÓW.

BESPOKE TO ZDECYDOWANIE OPCJA DLA TYCH, KTÓRZY OBOK PRODUKTU DOCENIAJĄ TWÓRCZY PROCES.

CENNIK

Ceny uzależnione są od wybranej tkaniny i kształtują się następująco:

Garnitur

od 8900zł

Marynarka

od 7200zł

Spodnie

od 1700zł

Smoking

od 9900zł

Płaszcz

od 8000zł