MADE TO MEASURE

ZAREMBA MTM TO HARMONIA JAKOŚCI, STYLU, NOWOCZESNOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI

ZAREMBA MTM TO HARMONIA JAKOŚCI, STYLU, NOWOCZESNOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI

ZAREMBA MADE TO MEASURE TO UBRANIA SZYTE PO CZĘŚCI MASZYNOWO, Z DUŻĄ ILOŚCIĄ RĘCZNYCH WYKOŃCZEŃ WEDLE WYMIARÓW KLIENTA. PROPOZYCJA DLA KLIENTÓW, KTÓRYM ZALEŻY NA CZASIE ORAZ LUBIĄCYCH ZMIENIAĆ GARDEROBĘ TAK CZĘSTO, JAK ZMIENIAJĄ SIĘ TRENDY W MODZIE. ŁĄCZY WŁOSKI STYL Z SOLIDNYM WYKONANIEM.

UBRANIA ZAREMBA MTM POWSTAJĄ W NIEWIELKIEJ MANUFAKTURZE WE WŁOSZECH

LINIA TA SKIEROWANA JEST DO MĘŻCZYZN, KTÓRYM ZALEŻY NA MOŻLIWIE NAJSZYBSZEJ I NAJBARDZIEJ EKONOMICZNEJ REALIZACJI ZAMÓWIENIA, PRZY JEDNOCZESNYM ZACHOWANIU DOBREGO STYLU I MODNEGO WYGLĄDU. SKRÓCENIE CZASU OCZEKIWANIA ORAZ NIŻSZA CENA POZWALA NA CZĘSTE ZMIANY I UZUPEŁNIANIE GARDEROBY WRAZ ZE ZMIANĄ AKTUALNYCH TRENDÓW. OFERTĘ KIERUJEMY TEŻ DO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I KORPORACYJNYCH POTRZEBUJĄCYCH JEDNORAZOWO WIĘKSZEJ LICZBY MARYNAREK, CZY GARNITURÓW W ZWIĄZKU Z WYKONYWANĄ PRACĄ A TAKŻE DO MĘŻCZYZN DOPIERO ROZPOCZYNAJĄCYCH SWOJĄ PRZYGODĘ Z SZYCIEM NA MIARĘ.

ZAREMBA MTM, JAK KAŻDA MARKA W PORTFELU „ZAREMBA” GWARANTUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ TKANIN, RĘCZNE WYKOŃCZENIA A PRZEDE WSZYSTKIM UBIÓR DOPASOWANY DO SYLWETKI KLIENTA ORAZ MODNY I ŚWIATOWY WYGLĄD.

ZAREMBA MTM TO:

Nowoczesny, lekki, dopasowany krój wywodzący się z włoskiej tradycji krawieckiej
Najnowsze sezonowe kolekcje włoskich i angielskich tkalni
Szybki czas realizacji (ok. 8 tygodni)
Wsparcie pracowni Bespoke w procesie zamówienia i realizacji
Ręczne wykonanie, detale i krój zaczerpnięty z linii Bespoke
Marynarki szyte w tradycyjnej technice full canvas (całkowicie na płótnie)
Najszersza na rynku oferta tkanin (Loro Piana, Ariston Napoli, Caccioppoli, Drapers, Cerruti, Holand & Sherry, Standeven, Fox Brothers & co…)

W czasie pierwszego spotkania przymierzysz kilka garniturów, co pozwoli Ci uzyskać wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądało Twoje zamówienie po zrealizowaniu.

Pierwsze Spotkanie

Wybór wszystkich opcji MTM zajmuje nieco więcej czasu niż zakup gotowego ubrania z wieszaka, dlatego na pierwsze spotkanie trwa zazwyczaj od 45 do 60 min.
Kluczowe dla powodzenia zamówienia MTM są dwa czynniki:
1. Prawidłowe zdjęcie miary, nad czym czuwają NASI DORADCY, którzy doświadczenie zdobywali asystując podczas zamówień Bespoke oraz na szkoleniach zagranicą.
2. Właściwe zrozumienie istoty MTM przez klienta oraz jasne określenie przez niego swoich oczekiwań i potrzeb.
Krótka rozmowa pozwoli ocenić, czy zamówienie może być realizowane w uproszczonym systemie MTM czy też wymaga zastosowania metod tradycyjnych, czyli Bespoke. W razie wątpliwości nie wahaj się zadawać pytań! MTM to ograniczona możliwość ingerencji w produkt na dalszych etapach realizacji, zatem pierwsze spotkanie jest momentem, w którym powinny paść wszelkie pytania! Opowiedz nam jak najwięcej o tym, jakiego efektu oczekujesz, do jakich celów potrzebny Ci będzie garnitur, jak często i gdzie będziesz go używał, ile masz garniturów, które będziesz nosił zamiennie, jakie masz oczekiwania co do efektu końcowego, fasonu i tkaniny, co Ci się podoba, a co nie, co jest dla Ciebie najważniejsze – trwałość czy luksusowy wygląd tkaniny, itp.
Twoje zamówienie zostanie natychmiast zlecone i zostanie opracowany dla Ciebie szablon. Wkrótce potem tkanina zostanie skrojona, dlatego w systemie MTM niestety nie ma możliwości nanoszenia zmian na dalszych etapach realizacji zamówienia.

Po około pięciu tygodniach od zamówienia twoje ubranie zostanie przesłane z naszej włoskiej pracowni i zaprosimy Cię na przymiarkę

Drugie spotkanie – jedyna przymiarka

Po raz pierwszy przymierzysz swój nowy garnitur. Celem spotkania jest upewnienie się, iż produkt jest zgodny z zamówieniem i spełnia Twoje oczekiwania. Może okazać się, iż niezbędne są jeszcze drobne poprawki krawieckie. Zazwyczaj przy pierwszym założeniu garnitur wydaje się nieco ciasny i chociaż podobnie jak nowe buty garnitur z czasem nieco dopasowuje się do ciała i rozciąga – zgłoś, jeśli coś Cię niepokoi.
W odróżnieniu od linii Bespoke jest to jedyna przymiarka, co jest wygodniejsze dla klienta, jednak wymaga zgłoszenia wszelkich wątpliwości na etapie zamówienia i tejże pierwszej i jednocześnie ostatniej przymiarki.

Nad finalnym efektem czuwa zawsze Pracownia Krawiecka ZAREMBA, a Maciej Zaremba sygnując kolekcję własnym nazwiskiem dba, by z Pracowni nie wyszedł produkt, którego ona sam nie chciałby założyć.

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA I KOSZT?

Standardowy czas oczekiwania na garnitur to minimum 12 tygodni, natomiast bywa on różny w różnych momentach roku.

CENNIK

Ceny uzależnione są od wybranej tkaniny i kształtują się następująco:

Garnitur:

od 7900zł

Marynarka:

od 6500zł