Ubrania szyte po części maszynowo, z dużą ilością ręcznych wykończeń wedle wymiarów klienta. Propozycja dla klientów, którym zależy na czasie oraz lubiących zmieniać garderobę tak często, jak zmieniają się trendy w modzie. Łączy w sobie styl i solidne wykonanie.

Zaremba MTM to harmonia elegancji, nowoczesności i funkcjonalności.

Linia ta skierowana jest do mężczyzn, którym zależy na możliwie najszybszej i najbardziej ekonomicznej realizacji zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego stylu i modnego wyglądu. Skrócenie czasu oczekiwania oraz niższa cena pozwala na częste zmiany i uzupełnianie garderoby wraz ze zmianą aktualnych trendów. Ofertę kierujemy też do klientów indywidualnych i korporacyjnych potrzebujących jednorazowo większej liczby marynarek, czy garniturów w związku z wykonywaną pracą a także do mężczyzn dopiero rozpoczynających swoją przygodę z szyciem na miarę.

Zaremba MTM, jak każda marka w portfelu „Zaremba” gwarantuje wysoką jakość tkanin, ręczne wykończenia a przede wszystkim ubiór dopasowany do sylwetki klienta oraz modny i światowy wygląd.